anasayfa Sık Kullanılanlara Ekle
Online Randevu  
Laboratuar Sonuçları
Geçmiş Olsun Mesajınız
Sizi Dinliyoruz
Probel HBYS
Probel PACS
Probel BORDRO
Nasıl Muayene Olabilirim?  
Haklarınızı Biliyor Musunuz?
Anlaşmalı Kurumlar
Yatış İşlemleri
Hastanemize Ulaşım
Hastanemizin Yerleşim Planı
Ziyaretçi ve Refakatçi Politikamız
Formlar
Nöbetçi Eczaneler
Fatura İnceleme Usul ve Esasları  
Sağlık Uygulama Tebliği ve
Ekleri
Duyuru Talep Formu
Performans Puan Takibi
Girişimsel İşlem Puan Listesi
Konsültasyon Hizmetleri Yönergesi
Ek Ödeme Usul ve Esaslara İlişkin Yönetmelik
Formlar
Formlar
 
Teknik Servis Formu
Probel Stok Yönetimi
Ağustos Ayı Öğle Menüsü
 
Ağustos Ayı Akşam Menüsü

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


HASTANEMİZ HAKKINDA
 "Sağlığınız Emin Ellerde" sloganıyla kaliteli sağlık hizmeti sunmayı hedefleyen Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi 1995 yılında hizmete açılmıştır. Hastane Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi dışındaki tüm birimleriyle Uncubozköy yerleşkesindeki yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir. 2 ana bloktan oluşan hastanenin ön bloğunda Acil Servis, Polklinik, Laboratuvar ve idari birimler hizmet vermektedir. Arka blokta ise yataklı kliniklerimiz hizmet vermektedir."Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi" hizmetleri ise Moris Şinasi (eski binamızda) yerleşkesinde 2013 yılı sonuna kadar hizmet vermeye devam edecek olup bu tarihten sonra Uncubozköy yerleşkesindeki binasına taşınması planlanmaktadır.

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi 52.000 m2 kapalı hizmet binasında , 62 poliklinik odasıyla, 13 ameliyathanesi, 600 (54 yatak yoğun bakım ünitesindedir) yatak kapasitesi ile 119 Profesör, 38 Doçent, 32 Yard. Doç., 12 Uzman, 245 Araştırma Görevlisi, 371 sağlık çalışanı ve 51 idari personeliyle hizmet vermektedir. 

2013 yılında hastanemizde poliklinik hizmeti verilen hasta sayısı 539.155, yatan hasta sayısı ise 39.095'dir.
19.000 Ameliyat gerçekleştirilmiştir.


Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi nitelikli sağlık hizmetinin sürekliliğini hedeflemektedir. Hastanemizin hasta yönetimi hedefi; kanıta dayalı tıp uygulamaları, hasta odaklı medikal bakım, akreditasyon kriterlerini karşılama ve tıbbi etiğe  göre karar vermektir.

Çağdaş hastane yönetimi standartlarında, hastaların  istek ve beklentilerinin eksiksiz karşılanması için gerekli olan nitelikli insan gücü altyapısı da oluşturulmaktadır. Ayrıca  hastane bilgi yönetimi sistemleri ile hastaların tüm   tıbbi kayıtları  güvenli ve hızlı erişilebilir  bir şekilde kaydedilmektedir. Hastanemiz ISO 9001 - 2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olup bu alanda kendisini en iyi şekilde temsil etmektedir.

Vizyonumuz
Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinin vizyonu, insan kaynakları teknolojik kapasitesi ve medikal bakım kalitesi ile uluslar arası düzeyde tanınan, hasta beklentilerini karşılayan, çalışanlarına ergonomik çalışma ortamı sağlayan, kurumsal etik değerlere duyarlı, sosyal sorumluluk sahibi, çevresel değerlere önem veren, sağlık eğitimi modeli ile referans akademik kurum olan akredite üniversite hastanesi olmaktır.
               
Misyonumuz
Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi olarak misyonumuz:
Medikal bakım kalitesinde sürekliliği sağlayarak hastalarımızın tanı ve tedavideki algılamalarına, yaşam kalitesine ve sağlığına değer katmak,
Kurumlar arası işbirliği ile uluslar arası standartlarda eğitim ve bilimsel araştırma altyapısı ile sağlıkla ilgili yeni uygulamaların gelişmesini desteklemede örnek bir kurum olarak hizmet sunmak,
Mesleki ve kurumsal etik değerlere duyarlı, hasta haklarına saygılı, kendini sürekli geliştiren çalışanlarımızla sürekli hizmet üretmektir.

Kalite Politikamız
Kalite odaklı, hasta haklarını, etik değerleri önemseyen, tanı ve tedavide yüksek tıbbi teknolojisi ile ekip hizmeti sunan, sürekli gelişim ve yeniliğe odaklanan çalışanlarımızla, akretide medikal bakım hizmeti sunarak hastalarımızın memnuniyetinde sürekliliği sağlamak, güvenilir tercih edilen üniversite hastanesi olmaktır.

Temel Değerlerimiz

  • Hasta ve çalışanlarımızın memnuniyeti
  • Çalışanlarımıza değer vermek
  • Kurumsal ve mesleki etik
  • Yönetsel açıklık ve saydamlık
  • Sosyal sorumluluğu paylaşmak
  • Hasta ve çalışanlarımızın güvenliği
  • Çevresel değerleri korumak
  • Sosyal paydaşlarımızla güvene dayalı ilişki
  • Yüksek kurumsal imaj
 
İletişim Bilgileri

C.B.Ü. Hastanesi
Uncubozköy Yerleşkesi
Telefon : (236) 44 44 228
             (236) 236 03 30
Fax : (236) 233 80 40

C.B.Ü. Hastanesi
Moris Şinasi Yerleşkesi
Telefon:  (236) 232 31 33
Fax:        (236) 237 02 13
Sosyal Hizmetler Kan Merkezi ve Kan Bağışı
Hastane Kalite Geliştirme Birimi Hastane Satın Alma
Beslenme ve Diyet Birimi Organ ve Doku Bağışı
Tanıtım Filmi
Tıp Fakültesi
Mevzuat
Celal Bayar Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı WEB EKİBİ Tarafından Hazırlanmıştır.